Головний редактор Інформаційного агентства "Вголос" Юрій Грицик розкритикував проведення так званого опитування від імені президента України Володимира Зеленського під час голосування на місцевих виборах 25 жовтня.

Про це журналіст говорив у прямому ефірі ток-шоу "Говорить Великий Львів".

"Так зване президентське опитування відбувалося за принципом "вміли готувати та не вміли подавати". Але в цьому випадку і готувати не дуже вміли. Мені здається, що основна мета Зеленського з цим опитуванням - зовсім не отримати відповіді, які дадуть якийсь конструктив. Його основна мета - підняти рейтинги його партії, які катастрофічно подають, привернути увагу людей до того, що, мовляв, у перспективі він боротиметься з болючими для людей явищами. З тою ж корупцією, якій присвячене одне з питань", - прокоментував журналіст.

"Вони змайстрували собі п'ять питань. Окремі мали б сподобатися всім людям у цілій Україні. Окремі, що стосується Донбасу - точкові речі, але суть не в цих питаннях. А суть в тому, що виконання ні до чого, як і завжди. Тому воно з точки "зеро" як виходило, так у неї і зайде", - додав Юрій Грицик.