Президент РФ Володимир Путін прилетів в Братськ, де повинна була відбутися нарада щодо паводку в Іркутській області (Росія), а згодом вирушив у затоплене місто Тулун. Мережу розлютила зустріч президента РФ з усіма “почестями”.

Відеоролик, на якому Путін виходить з літака, сідає в кортеж, а потім у вертоліт розмістив журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов в Twitter. Таке відео розлютило мережу. Люди заявили, що краще б ці гроші витратили на допомогу постраждалим.

Користувачі прокоментували відео: “Над дідом парасольку тримають, щоб крапельки дощу лисину не замочили, а у тисячі людей дощиком житло змило…”, “Гроші, які на подорож лисого відморозка витратили, роздали б постраждалим – вони б в палацах жили”, “Краще вдома сидів би, аніж піаритися на крові!”,”Краще б це все ніколи не бачити”, “Нехай летить далі н***й, і чим швидше, тим краще для Росії”, “А в Гаагу коли? Просто цікаво…”, “Всі злодії в зборі…”.

Також користувачі зауважили, що між літаком і вертольотом приблизно 50 метрів, а Путін все одно скористався автомобілем.


Нагадаємо, що карикатурист висміяв плани Держдуми РФ змінити Конституцію для Путіна.