У Лондоні під час проведення щорічного Ноттінґ-Гілльського карнавалу були затримані 97 людей, для забезпечення порядку залучені підвищені сили правоохоронців.

Про це повідомляє Mirror.

Зазначається, що 12 осіб були затримані за напади на представників поліції, за тримання зброї затримані дев’ятеро, ще 41 - за злочини, пов’язані з наркотиками, за порушення порядку – десятеро. Решту затримали за вандалізм, крадіжки, сексуальні домагання та інші злочини. І все це лише в перший з двох днів карнавалу.

Африканський карнавал щороку пов’язаний з масовими затриманнями. Минулого року арештів першого дня було ще більше – 133. Видання зазначає, що зменшення криміналу під час свята може бути пов’язане зі спекою, нетиповою для Лондона – у британській столиці +33 градуси.

Ноттінґ-Гілльський карнавал відбувається у Лондоні від 1966 року. Його започаткували вихідці з африканських країн, які хотіли вшанувати свою культуру у Британії. Цього року на святі очікується близько мільйона людей. Карнавал завжди був пов’язаний з сутичками з поліцією – в перші роки він не узгоджувався з владою.

Як писав "Вголос", від самби до гопака: у Берліні відбувся карнавал культур.