Рішення про це міститься у прийнятій 20-го вересня постанові Ради міністрів Білорусі, яке встановлює порядок продажу квитків на матчі чемпіонату в Мінську і пропуску іноземців через державний кордон без віз.

Для цього дирекція з проведення чемпіонату і підприємство «Тікетпро» повинні надавати Держприкордонкомітету Білорусі відомості про офіційних учасників чемпіонату, включених до офіційної акредитаційної системи чемпіонату Міжнародної федерації хокею, а також про номери проданих квитків або сертифікатів по мірі їх реалізації.

«При в'їзді до республіки й виїзді іноземець зобов'язаний у пункті пропуску через держкордон пред'явити дійсний документ для виїзду за кордон, квиток, копію електронного квитка або сертифікат на матчі чемпіонату для їх перевірки. При цьому по одному квитку можливий лише одноразовий в'їзд без візи. Пред'явлення квитка, копії електронного квитка або сертифікату з обов'язковими реквізитами раніше пред'явлених квитків, копій електронних квитків або сертифікатів не є підставою для в'їзду іноземця до Білорусі без візи», - йдеться в документі.

Квитки на хокейний чемпіонат 2014 року надійдуть у продаж 30 вересня та будуть у реалізації до 25 травня того ж року.

Нагадаємо, 13 вересня Олександр Лукашенко видав указ, яким зобов’язав застрахувати збитки в разі скасування, бойкоту або перенесення термінів проведення ЧС з хокею.

Джерело: УНІАН