Як пише «Остров», на початку пікету його учасники захотіли прогнати геть журналістів, які висвітлюють акцію. Вони накинулися на журналістів з лайками, вимагаючи, аби вони «пішли геть!».

Мітингувальники, яких зібралося близько 2 тисяч осіб, вважають, що зараз «розігрується карта переслідування інакомислячих» і до цього, на їхню думку, причетне ЦРУ.

Його учасники традиційно скандують проросійські гасла і тримають в руках російські та георгіївські прапори, а також стяги проросійських громадських організацій, зокрема забороненої «Донецької республіки».

Разом з тим сепаристи висловили недовіру Партії регіонів. Вони вважають, що «регіонали» «рятуючи свої шкури, підставили нас під удар фашизму» .

«Нам потрібна Росія, Сталін, а не ця довбана Хохляндія», – кричать вони.

Як писав «Вголос», 11 березня Служба безпеки України затримала в Донецьку 37-річного громадянина Російської Федерації, який займався створенням озброєної диверсійно-підривної групи для дестабілізації ситуації в Україні.

Також згодом у ЗМІ з’явився нібито план Володимира Путіна, згідно  із яким він планує приєднати до Росії південно-східні території України.