Як повідомляє «ВВС-Україна», курди протестують проти бездіяльності Туреччини в обороні міста Кобані у Сирії від наступу бойовиків «Ісламської держави».

У низці міст, де відбувались у акції непокори, включно з Анкарою та Стамбулом, поліція застосувала проти демонстрантів сльозогінний газ та водомети.

У деяких курдських містах запровадили комендантську годину.

Заступник прем'єр-міністра Туреччини Ялчін Акдоган назвав «великою брехнею» слова про те, що його країна нічого не робить для захисту сирійського міста. За його словами, Туреччина робить «усе, що можна зробити» для Кобані.

Нагадаємо, бойовики угрупування «Ісламська держава» 6 жовтня в Кобані на танках і встановили на захопленій території свої чорні прапори. Курди, які обороняли місто, закликали міжнародну коаліцію, яка протистоїть «Ісламській державі», посилити авіаудари, щоб не допустити захоплення бойовиками ІДІЛ всього міста, передає «Радіо Свобода».

Наступ «Ісламської держави» почався три тижні тому. В результаті цього, як повідомив турецький прем'єр-міністр Ахмет Давутоглу, понад 185 тисяч сирійських цивільних змушені були втекти через кордон до Туреччини.