Участь у змаганнях в рамках Фестивалю у складі команди «зірок» попередньо зголосились титуловані львів’яни – серед них бронзова призерка Олімпійських ігор велогонщиця Леся Калитовська, п'ятиразовий чемпіон світу і рекордсмен з пауерліфтингу Іван Фрейдун, чемпіон світу та рекордсмен з пауерліфтингу серед юніорів Роман Мартиненко і інші видатні спортсмени.

29 вересня кожен охочий може прийти і безкоштовно випробувати усі етапи, представлені на фестивалі. За словами організаторів, етапи доступні для всіх учасників незалежно від віку та не вимагають спеціальної підготовки. А в понеділок, 30 вересня, відбудуться змагання серед команд школярів.

У програмі Фестивалю – 11 етапів, серед яких водна траса для каяків і байдарок, велосипедна траса, надувний і стаціонарний скеледроми, шнурова траса, лазертаг, бігбол, слеклайн над озером, паркур. Цього року організатори готують етап-новинку, який поки тримають у таємниці.

У рамках Фестивалю також відбудуться змагання серед команд підприємств, молодіжних організацій та шкіл Львова і області, особисті змагання на етапах Фестивалю та показові виступи і майстер-класи. Одним з завдань Фестивалю стала підтримка проекту побудови соціального спортзалу на Погулянці.

Під час Фестивалю триватиме доброчинний збір коштів на проект. Доброчинці стануть учасниками лотереї, головним лотом якої буде подорож гірськими річками Кавказу.