Як повідомляє прес-центр СБ України, встановлено, що вказівку скоїти цей злочин та гроші для придбання засобів ураження 34-річний мешканець Павлограда отримав від представників так званої терористичної організації «ДНР».

Під час обшуку в помешканні затриманого вилучено ручний гранатомет РПГ-22, дві бойові гранати РГД-5 із запалами, 90 набоїв калібру 5,45 мм, 4 патрони калібру 23 мм, засоби відеоспостереження. У комп’ютері та мобільному телефоні зловмисника виявлено матеріали, що підтверджують його протиправну діяльність.

За словами затриманого, представники так званої «ДНР» завербували його в липні 2014 року через соціальні мережі. Він збирав та передавав терористам дані про підрозділи Збройних сил України, намагався через спільноти в соцмережах знайти поплічників для формування так званих «партизанських загонів» для вчинення диверсій. Днями він отримав від кураторів вказівку вивчити місце проведення віча та організувати теракт.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України, тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.