Молода дівчина із канадського міста Альберта була дуже здивована коли побачила не пристойний надпис на кришечці. Жарт, авторами якого можливо стали рекламщики Кока-Коли, дівчина сприйняла як образу.

За словами дівчини, спочатку вона подумала, що із неї хтось пожартував. Або ж це справа рук не задоволеного політикою компанії співробітника, який вирішив у такий спосіб помститися керівництву.

Дівчина сфотографувала ковпачок із надписом і надіслала фото своєму батьку, який одразу ж написав листа у Кока-Колу. Можливо, напис «ТИ ДЕБІЛ» зачепило батька, в якого є дві молодші доньки, народжені передчасно. У дівчат виявлене відставання у розвитку, а родину переслідують проблеми із дітьми, які в них народжуються.

Компанія Кока-Кола вибачилась перед родино. Не пристойний надпис вони пояснили невдалим ходом маркетологів, які придумали робити надписи із набору випадкових слів: одне слово на англійській, інше на французькій мовах (в Канаді дві офіційні мови). Друге слово у перекладі з французької означає «пізно, запізнився, затримався». Хоча система обладнана перевіркою невдалих висловів, у цьому випадку вона не спрацювала і пропустила лайку.

Після цього випадку компанія відкликала усі пляшки з низькокалорійною водою з торгової мережі.

Джерело: infosmi
Фото: spain-fan