Як наслідок, мати та її 1,5-річний малюк потрапили до лікарні, школярка отримала тілесні ушкодження і також перебуває під пильним наглядом медиків, інформує поліція Київщини.

Світлина від Головне управління Національної поліції в Київській області.

"Автомобіль з іноземними номерами, який зупинився на червоне світло світлофора, викликав підозру у патрульних поліцейських. Правоохоронці вирішили перевірити документи – в салоні було двоє. Побачивши поліцейських, водій іномарки на заборонений сигнал світлофора виїхав на зустрічну смугу та почав тікати. Попереду підозрювані помітили автомобіль державної служби охорони. Намагаючись сховатися від поліцейських, машина виїхала на тротуар, де і сталася трагедія", - інформують правоохоронці.

Повідомляють також, що розлючений натовп свідків ледь не вчинив самосуд:

"Двох іноземців поліцейські затримали згідно зі ст.208 КПК України та помістили в ізолятор тимчасового тримання. Зловмисниками виявилися громадяни Грузії, які вже неодноразово мали проблеми із законом. Один з них на даний час перебуває під слідством за численні крадіжки барсеток. Результати медичної експертизи довели, що чоловіки на момент аварії були під впливом важких наркотиків".