Генеральний директор однієї з найбільших українських агропромислових компаній Allseeds, патріот, волонтер Володимир Слабовський загинув в аварії під Києвом.

Про це повідомив його друг, журналіст Юрій Бутусов в Facebook.

“Це був бізнесмен дуже високого класу, і його компанія демонструє вражаючі темпи зростання, це один з лідерів з інвестицій у виробництво в Україні, топ-менеджери такого класу – це унікальні і незамінні люди”, – зазначив Бутусов.

За словами Бутусова, з початку війни Слабовський направляв великі ресурси на допомогу українським військовим.

“Важко підрахувати число подяк за волонтерську допомогу, які передали Володимиру Слабовському. Він сам багато разів на машині розвозив волонтерську допомогу на фронт, відволікаючись  від управління величезним бізнесом. Тоді, коли це було важливіше і потрібніше всього – в 2014-2015-х роках”, – уточнив Бутусов.

Він додав, що компанія купила і обладнала важка вантажівка МАН великий душовою і пральними машинами.

“Десятки разів ця машина виїжджала на фронт, тисячі наших бійців приводили себе в порядок. МАН працює до цих пір, Слабовський передав його на фронт. Величезну допомогу Слабовський надавав тим, хто воює з підтримкою виключно від волонтерів – добровільним загонам Правого сектора і Української добровольчої армії, батальйоном “Донбас”, – додав Бутусов.

Він уточнив, що Слабовський відмовлявся від будь-якого піару і популярності, вважав найважливішими людьми тих, хто бореться, а допомогу для них – свій обов’язком.

“Він був патріотом України з Донецька. У нього була власність і бізнес на Донбасі. Але він все залишив у 2014 році, не вагаючись ні хвилини. І навіть прах своїх батьків він вивіз з окупованої території, і відбулося перепоховання під Києвом, щоб його нічого не пов’язувало з російськими агресорами. Бійцям він завжди говорив: “Я не повернуся на рідний Донбас, поки окупантів не вижену, і я буду допомагати нашій армії, поки Донбас знову не стане українським”, – написав Бутусов.

Трагедия. Ушел друг. Трудно поверить. Сегодня погиб в катастрофе под Киевом генеральный директор одной из крупнейших…

Опубліковано Юрієм Бутусовим Неділя, 7 квітня 2019 р.