Організатори розповіли, що у листопаді минулого року вони провели толоку у парку «Погулянка». Як стало відомо волонтерам, парк закріплений за Личаківською районною адміністрацією. Тому, молодь після збору сміття, звернулась до працівників РА, аби вони вивезли пакети зі сміттям. 

Проте, як зауважили молоді люди, 30 великих пакетів ще досі стоять на тому самому місці, де їх торік наскладали волонтери. 

«Ми провели акцію 5 листопада. Після збору сміття побачили, що мішків досить багато. Тому, вирішили звернутись в ЛКП, щоб вони його забрали. Проте, з одного «жеку» нас послали в інший, а з іншого направили до Личаківської райадміністрації. Сказали, що саме за нею закріплений цей парк, і у їхні обов’язки входить така робота. Ми повідомили працівникам Личаківської РА, щоб вони забрали пакети. Через місяць побачили, що ці мішки і далі стоять там, де ми їх залишили. Ми подзвонили і нагадали їм про це, і працівники райадміністрації знову на це не відреагували. Пройшло ще декілька місяців – мішки і далі стоять», - розповів волонтер. 

Тепер учасники руху вирішили перенести мішки зі сміттям просто під приміщення адміністрації. «Ми виконали по суті їхню роботу, їм залишилось просто вивезти сміття, і все. А вони навіть цього за півроку не виконали. Прикро, що маємо таких «відповідальних» посадовців», - кажуть  волонтери. 

Додамо, наступної суботи, 31 березня об 11:00 «Центр» знову проведе весняну толоку. «Ми закликаємо всіх охочих прийти та долучитись до прибирання одного з парків Львова», - наголосили активісти.