Про це повідомляє прес-служба СММ ОБСЄ.

Інцидент стався 14 червня вдень в окупованому населеному пункті Пікузи (колись Комінтернове), неподалік від Маріуполя.

«О 14:03 патруль СММ у складі шести співробітників на двох броньованих автомобілях перебував у н.п. Пікузи (23 км на північний схід від Маріуполя) на перехресті доріг T-0519 і C-051235, де спостерігачі зупинилися, щоб зафіксувати свіжі сліди, мабуть, бойової броньованої машини (типу БМП) на асфальті. Один зі спостерігачів вийшов з автомобіля, після чого всі члени патруля почули дві короткі черги зі стрілецької зброї», – йдеться у повідомленні.

Один зі спостерігачів, який перебував у салоні автомобіля, побачив двох чоловіків у військовому одязі, які стояли на відстані близько 50 м на південь від дороги. У одного з них був зі собою автомат АК-74.

«Стріляючи з автомата, він спрямував його вгору під кутом 45 градусів у напрямку патруля. Потім озброєний чоловік зробив 2-3 кроки в бік спостерігачів і здійснив ще один постріл у повітря під кутом 45 градусів у напрямку патруля. Після останнього пострілу обидва чоловіки розвернулися і пройшли на південь вздовж дороги C-051235», – повідомили в СММ ОБСЄ

За словами спостерігачів, вогонь мав «попереджувальний» характер, щоб змусити їх покинути цей район.

Патруль СММ негайно виїхав і благополучно повернувся на базу в Маріуполі.