Про це у коментарі «Вголосу» повідомив депутат Львівської міськради від «Свободи», голова постійної депутатської комісії з питань контролю за ефективністю виконання програм розвитку міста та рішень ради Андрій Карбовник.

Відзначимо, що на вчорашній сесії депутат повідомив, що вночі на вул. Кавалерідзе, 2 та вул. Зубрівській (біля спорткомплексу «Sport Life») нашвидкоруч встановили рекламні конструкції, на яких немає жодної інформації про їх власників. Якщо бігборди встановили без погоджень, зауважив Карбовник, вона може загрожувати учасникам дорожнього руху.

«На цих щитах була реклама Небесної Сотні. Я думаю, що це зробили тільки заради того, щоб в людей це не викликало обурення, що з’явилися ті рекламні щити. Хоча всі знають, що є зараз мораторій на встановлення нових рекламних конструкцій», – розповів Андрій Карбовник.

Він додав, що сьогодні місто перевантажене рекламою, лише в зазначеному місці на вул. Кавалерідзе стоїть більше десяти бігбордів.

Вчора депутат направив депутатський запит міському голові з вимогою провести інвентаризацію рекламних конструкцій, або виявити, які з них встановлені незаконно і демонтувати їх.

Відзначимо, що вчора також стало відомо, що частина щитів, на яких є зображення соцреклами «Небесною Сотнею», належать російській фірмі.

Від міського голови Львова Андрія Садового вимагають пояснити цю ситуацію.