Як повідомляє інформаційно-аналітичний центр РНБО, бойовики застосовували танки та міномети, а також велику кількість живої сили.

Метою наступу був прорив та захоплення плацдарму на лівому березі річки Сіверський Донець з подальшим охопленням міста Щастя з заходу.

Водночас на ділянці відділу прикордонної служби «Красна Талівка» уперше за півтора місяці за межами зони АТО було зафіксовано спробу проникнення диверсійно-розвідувальних груп з території Росії. У разі успіху терористи виходили б до району міста Щастя з північного сходу.

Однак біля Смілого завдяки проведеній зачистці та завчасно отриманому підкріпленню наші військові завдали ворогу значних втрат у живій силі та техніці. Артилерійським вогнем у відповідь танки ворога було підбито.

Наступ терористів захлинувся, бойовики були змушені відійти. Усі позиції залишаються під контролем наших силовиків.

«На жаль, під час масованих обстрілів та жорстких боїв на цій ділянці наші військові зазнали втрат. Загинув один боєць батальйону «Айдар», один військовий 95-ї бригади та ще декілька бійців інших підрозділів Збройних Сил України, які тримали блокпост. Точна кількість втрат наразі уточнюється», – йдеться у повідомленні.