Зокрема, як інформує власкор Вголосу, учора ввечері прорвало вали-насипи, що відгороджували відстійник ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» від земель загального користування. Нечистоти розтеклися на значних площах навколо відстійника.

«Сьогодні вранці я став свідком приголомшливого видовища. Нечистоти зі своєрідним червоного-гнійним кольором та характерним запахом розтеклися навколо відстійника. Частина з них потекла до найближчого лісу, інший потік «прорвався» через об’їзну автодорогу сполученням «Ковель-Львів», розмивши узбіччя цього автошляху та впритул наблизившись до залізничного полотна, що йде на прикордонний Ізов», – повідомив у коментарі власкору «Вголосу» голова фракції ВО «Свобода» у Володимир-Волинській районній раді Павло Карпюк.

За його словами, найбільша небезпека цієї надзвичайної події в тому, що зовсім поруч знаходяться так звані «військові водойми», у яких місцеві орендарі розводять рибу.

«І є велика ймовірність потрапляння цих нечистот у ці водойми, що може спричинити масову загибель риби. А якщо зважити на те, що ці «військові водойми» мають водоносне сполучення з озером Лісним, на якому полюбляють відпочивати володимир-волинці, то наслідки цієї надзвичайної пригоди можуть призвести до екологічної катастрофи», – припускає Павло Карпюк.

«Депутати від «Свободи» різних рівнів, зокрема нашої фракції у районній раді, неодноразово порушували проблему незадовільного стану захоронень та утилізації відходів виробництва ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» (ТМ «Чеботурка»). Проте місцева влада, контролюючі органи, чиновники різних мастей постійно закривали очі на очевидні порушення, у тому числі санітарно-екологічних норм, надавали відписки про те, нібито ситуація контрольована. Доводиться вкотре бити на сполох, скеровувати депутатські звернення у відповідні інстанції, адже за лічені кілометри від місця надзвичайної події  – річка Західний Буг та кордон із Євросоюзом», – відзначив керівник свободівської фракції.

Фото Вголосу