Про це Микола Щур сказав Вголосу сьогодні, коментуючи слова Ярослава Качмарика про те, що є підозра, що обласна ТВК готує зрив проміжних виборів, зменшення явки виборців, а також грунт для фальсифікацій.

Голова обласної ТВК запевнив, що бюлетені та інформаційні плакати надрукували у визначений термін і вже вчасно завезуть у районні виборчі комісії.

«Дуже важко коментувати непрофесійні заяви, які насправді не відповідають дійсності. По-перше, бюлетені вчасно надруковані і будуть завезені у райони. Відповідно до законодавства виборчі бюлетені можуть завезти у райони не раніше 4 квітня і не раніше. Другий момент: укладання цивільно-правових договорів дільничними виборчими комісіями – це нонсенс, оскільки ДВК ніколи не були юридичними особами, тому не мають право укладати будь-які договори. І третє: інформаційні плакати також уже давно надруковані і розвезені у районі, звідки будуть доставлені у ДВК», – розповів голова обласної ТВК.

Він додав, що виборців ніколи не довозили до дільниць, оскільки кошти на це не передбачені. У кошторисі виборчого процесу закладені гроші на довіз виборчої документації із районних виборчих комісій у дільничні, а потім – у обласну.

Микола Щур також повідомив, що станом на сьогодні для участі у проміжних виборах до Львівської обласної ради зареєструвалися 66 кандидатів.

Як писав Вголос, територіальна виборча комісія призначила проміжні вибори до Львівської обласної ради на 7 квітня 2013 року.