Цьогоріч фестивалю «Підкамінь» виповнилося 5 років.

Почався він традиційною молитвою та дощем, що однак нікому не зіпсував настрою. Музичну програму було вирішено тематично розділити. Так, у перший день на велику сцену піднялися переважно виконавці року. Субота радувала глядачів етно-музикою.

На завершення фестивалю, в неділю на сцену вийшли виконавці фолькової музики. Майже перед початком фестивалю організатори змогли остаточно визначитися з хед-лайнерами музичної сцени. Гурт Тінь Сонця обіцяв зіграти «змістовний патріотичний рок».

Спеціально для Підкаменя київський фольклорний гурт Гайдамаки підготував грандіозне рок-шоу «Козак». До програми увійшли найкращі композиції, як добре відомі усім старі хіти, так і композиції з іще невиданого альбому.

Хед-лайнером останнього дня фестивалю став гурт Ot Vinta з міста Рівне. Про участь останнього стало відомо незадовго до початку фестивалю.

Окрім музичної програми організатори підготували насичену програму. Виставки, презентації, спортивні змагання, майстер-класи.

До програми зокрема увійшли театралізоване дійство «А на нашій вулиці» за участю колективів художньої самодіяльності Бродівщини, та обряд одруження Христини та Юрія.

Для бажаючих піднятися на вершину шістнадцяти метрового каменю, група альпіністів організувала безпечний підйом та спуск, тож можна було себе відчути справжнім альпіністом.

Не зважаючи на заяву про концепцію безалкогольного фестивалю, на полі перед сценою були розташовані намети з пивом.

Організатори прокоментували це: «Ми ставили на меті боротьбу зі зеленим змієм, який страшний високим градусом. З пивом боротися немає сенсу, бо його сприймають як охолоджуючий напій. До того ж, не зважаючи на прохання утриматися від продажу алкоголю, місцеві підприємці не усі пішли нам на зустріч».