Екснардепка Тетяна Чорновол написала заяву в СБУ на керівника Офісу президента Андрія Богдана та юриста, заступника голови АП часів Януковича Андрія Портнова.

Про це вона написала на своїй сторінці у "Фейсбуці".

"Справа на 33 зуби Богдана. Баканов, лови!, - зазначила вона.

І пояснила: "Віднесла Баканову (СБУ) заяву про злочин Андрія Богдана, що має ознаки державної зради (ст.111 КК України). Зрада України полягає в тому, що Андрій Богдан, будучи посадовою особою КМУ в період 2010-2014 років, організував розтрату коштів державного бюджету в розмірі 3 млрд. грн в інтересах Міністерства Оборони РФ. При чому наслідком злочину Богдана стало фінансування з бюджету України Збройних Сил ворога в період його підготовки до нападу на Україну, окупації та анексії Криму (адже 36 млн. грн на рахунки МО РФ було перераховано в 2013 році). Це якраз підслідність СБУ".

Окрім того, за словами Чорновол, це не лише заява проти Богдана, а також – проти Портнова. "Бо Андрій Богдан був організатором того злочину, а Андрій Портнов – тодішній чиновник АП Януковича – замовником", - уточнила вона.

"Так, зізнаюся, я підкидаю дрова у вогонь конфлікту між «любим другом» Зеленського – головою СБУ Бакановим, і керівником Офісу Президента - Богданом. Так, я в цій війні за Баканова. Я йому щиро зичу успіху в справі порятунку його друга Президента Зеленського від зобов’язань, даних Коломойському і Портнову, які вилилися в призначення одіозної особи Андрія Богдана керівником Офісу Президента – фактично віце-президентом. Не знаю, як там насправді було з вибитим зубом Богдана, але ця справа на 33 зуби). Баканов, лови!", - резюмувала екснардепка.

https://www.facebook.com/tchornovol/posts/2295439470585363

Як писав "Вголос", “Рябошапка з’їв і осліп!”: Чорновол заістерила через Тимошенко, Богдана і Коломойського.