Червона доріжка заходу буде найдовшою в історії конкурсу – 265 метрів. Вона розташується перед Маріїнським палацом. Доріжка є невід'ємною частиною офіційної церемонії відкриття «Євробачення-2017», яка відбудеться в Конгресно-виставковому центрі «Парковий» 7 травня, повідомляє «ТСН.Гламур».

Традиційно цей захід проходить в неділю, за шість днів до фіналу пісенного конкурсу. Доріжкою проходять представники усіх країн-учасниць. На цій події також завжди присутні представники преси та фани «Євробачення».

Постановкою церемонії червоної доріжки займався український театральний режисер Сергій Проскурня. Він вважає, що локація біля Маріїнського парку – центр Києва із приголомшливою архітектурою та фантастичним краєвидом – є найкращою для проведення цього заходу.

«На цій локації будуть спеціальні зони для представників преси кожної країни-учасниці та акредитованих фанів «Євробачення-2017». Кожна делегація рухатиметься червоною доріжкою близько сорока хвилин, а саме дійство триватиме протягом двох із половиною годин. Одночасно на червоній доріжці перебуватимуть делегації 12-ти країн. Вони зупинятимуться для фотосесій, даватимуть інтерв'ю та залишатимуть автографи для фанів», – розповів Проскурня.

Пройшовши червоною доріжкою, представники всіх країн-учасниць конкурсу попрямують до конгресно-виставкового центру «Парковий» – офіційного майданчика церемонії відкриття «Євробачення». На даху центру кожна делегація підніме прапор своєї країни, а далі розпочнеться урочиста частина заходу.

Для представників країн-учасниць на церемонії відкриття виступатиме Національний оркестр народних інструментів України, який гратиме попурі на хіти «Євробачення» минулих років та акомпануватиме відомим артистам.

Пряму трансляцію дійства усі охочі зможуть побачити на екранах, які розташуються на території містечка «Євробачення» на Хрещатику.

Нагадаємо, що півфінали «Євробачення-2017» відбудуться 9 та 11 травня. Фінал – 13 травня. Ареною шоу обрано Міжнародний виставковий центр.

Як писав «Вголос», гурт «O.Torvald», який представить Україну на конкурсі Євробачення-2017, виступить у фіналі під номером 22.

 

 «Вголос»