Підписуючи договір-купівлі продажу земельної ділянки в Рясному із компанією "Сіті Парк Львів", львівський міський голова свідомо поставив підпис на брехливому документі. У договорі, зокрема, зазначалося, що не існує жодних судових спорів щодо згаданої ділянки, хоча насправді такі були.

Про це в ефірі "Народного толк-шоу" заявив правозахисник Юрій Танасійчук.

"Міський голова підписав договір, у якому було задекларовано, що не існує жодного конфлікту щодо земельної ділянки. Хоча на момент підписання була задекларована позиція голови Рясне-Руської сільської ради. І всім було зрозуміло, що є конфлікт. Але й виникає питання, на яких правоустановлюючих документах далі реалізовувався цей договір, адже сьогодні стає зрозуміло, що акту права власності на вільне розпорядження цією ділянкою громада Львова не мала", - заявив Танасійчук.

Більше на цю тему читайте у статті: Афера з усіма відомими 

Нагадаємо, напередодні Спеціалізована антикорупційна прокуратура вручила підозру у зловживанні владою міському голові Львова Андрієві Садовому. Мер та високопосадовці Львівської міської ради підозрюються у завданні збитків державі на суму 93,5 млн грн.

ЗМІ із посиланням на джерела повідомляли, що сторона обвинувачення клопотатиме про заставу для Садового в розмірі 50 мільйонів гривень. Після цього в інтерв’ю своїм ЗМІ Садовий заявив, що грошей на заставу не має, тож проситиме допомоги в людей і продаватиме майно.