Спеціалізована антикорупційна прокуратура погодила підозру колишньому першому заступнику секретаря РНБО Олегу Гладковському.

Про це повідомляє Українська правда.

Зазначається, що підозру погодив очільник САП Назар Холодницький, а підписав керівник детективів НАБУ Андрій Калужинський.

Підозру Гладковському планують вручати у п’ятницю, 18 жовтня, а 19 жовтня йому оберуть запобіжний захід у антикорсуді.

Нагадаємо, скандальний колишній перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський намагався вилетіти з України, однак його не випустили.

Як писав «Вголос», НАБУ затримало Гладковського.

Згодом у «Богдані» заявили, що колишній заступник секретаря РНБО нікуди не тікав з України.

Також пресслужба корпорації “Богдан” заявляє, що її президент, колишній заступник секретаря РНБО Олег Гладковський після затримання детективами НАБУ оголосив голодування.

Адвокат Руслан Волинець, який захищає інтереси Олега Гладковського, заявив, що колишнього першого заступника секретаря РНБО перевозять до Національного антикорупційного бюро розслідувань для вручення йому підозри.

Також повідомлялось, що впродовж серпня-вересня Автоскладальний завод №2 компанії “Богдан Моторс” отримав ще 16,3 мільйона гривень на виконання таємних угод з Міноборони в рамках державного оборонного замовлення.