Партія Ігора Смешка "Сила і Честь" 8 червня представила команду, з якою йде на позачергові вибори у Верховну Раду 2019.

Про це пише OBOZREVATEL .

Зазначається, що до списку Смешка потрапили доволі одіозні особистості. Більш того, є інформація про те, що місця в партії вони купили за шалені гроші.

Отже, перша десятка партії "Сила і Честь":

№1 Ігор Смешко. Очолював СБУ у 2003-2005 роках. З жовтня 2014 по березень 2015 року очолював комітет із питань розвідки при президенті України. У першому турі виборів президента України 31 березня 2019 року Смешко підтримали 6,04% українців. Він зайняв 6 місце. У той же час він став "героєм" кількох гучних скандалів. Найвідоміший – навколо отруєння третього президента Віктора Ющенка.

№2 Олена Сотник – народний депутат (фракція "Самопоміч").

Закінчила Національну академію внутрішніх справ, отримавши диплом за фахом "Правознавство" і Академію муніципального управління, отримавши диплом за фахом "Менеджер-економіст". У 2012 році отримала диплом за спеціальністю "Психологія" в Національному педагогічному університеті імені Драгоманова.

З листопада 2014 року народний депутат VIII скликання. Секретар Комітету, голова підкомітету з питань адаптації українського законодавства до законодавства Європейського Союзу (ЄС), забезпечення відповідності зобов'язанням України в рамках Ради Європи (РЄ) і оцінки відповідності законопроектів міжнародно-правовим зобов'язанням України у сфері європейської інтеграції Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції.

№3 Рефат Чубаров – глава Меджлісу кримськотатарського народу, нардеп від фракції "Блок Петра Порошенка". Заступник голови Верховної Ради Автономної Республіки Крим у 1995-1998 роках, народний депутат України у 1998-2007 роках і з 2015 року. Президент Всесвітнього конгресу кримських татар з 2009 року.