Про це заявив він під час засідання у Шевченківському суді, передає Українська правда.

«До мене звернувся дуже давній мій знайомий, який зараз живе в Москві. Під час спілкування з'ясувалося, що він займається в фонді Путіна саме організацією безпорядків в Україні», - сказав він.

Пізніше Герман уточнив, що це громадянин України і цю інформацію він передав українській контррозвідці.

«Звати його В'ячеслав Пивоваркин. Він відповідає у фонді Путіна, в приватному фонді, за організацію терористичних актів і державного військового перевороту на наступних виборах президента, конкретно відповідає за всю Україну. Ось і все», - сказав Герман.

«Це може звучати, як казка, чи містика, але це все підтверджується документами. Так вийшло, що я цю людину знав давно, ще до того як він жив в Україні», - сказав він.

Герман також розповів, що ним було виявлено багато шляхів доставки грошей з Росії в Україну.

«(Було виявлено – ред.) багато політичних діячів, що користуються цими грошима, політичних партій, що користуються цими грошима, планів особистого фонду Путіна для повалення насильницьким шляхом влади в Україні», - сказав він.

«Були виявлені, наприклад, партія «Розумна сила» фінансується цим фондом, приватним фондом Путіна. В оточенні Пашинського є люди, які фінансуються цими людьми і я не знаю, чим сам Пашинський не фінансується цими людьми. Це треба з'ясовувати», - додав Герман. 

Водночас, прокурор заявив, що інформація про співпрацю Германа з контррозвідкою не відповідає дійсності.