Про це вона повідомила під час прес-конференції «Терор в Брюховичах: підпали, отруєння, залякування. Хто і за що їх організовує і чому мовчать правоохоронці?», інформує кореспондент «Вголосу».

За словами громадської активістки, підпал автомобіля батька, що стався ввечері 14 січня, є фактично четвертим нападом на родину Лациків.

«Впродовж грудня минулого року і січня поточного на мене і членів моєї сім’ї здійснюються напади. Це і підпал авто, крадіжка з будинку, отруєння собаки. І кожного разу я сподіваюся, що це востаннє. Всі ці випадки пов’язую з власною громадською діяльністю, яка заважає депутатам селищної ради Брюховичів у вирішенні шкурних земельних питань», – пояснила Юлія Лацик.

 Вона також додала, що кілька років тому почала допомагати батькові, який вже другу каденцію працює депутатом у селищній раді і перебуває в опозиції до депутатів коаліційної сили, у відстоюванні земельних питань, що стосуються лісів, озер і дитячих майданчиків Брюховичів.

«Сьогодні, через відстоювання інтересів громади Брюховичів я не лише втрачаю майно, а й пережєиваю за доньку і членів моєї родини. Бо незабаром Йордан, а пішла така звичка, що саме на свята з нами коїться лихо», – наголосила активістка і закликала громадськість і журналістів підтримати її інформаційно.

Своєю чергою, юрист Ярина Остапик сказала, що земельна проблема Брюховичів – не є проблемою виключно селища міського типу, що має невелику кількість населення.

«Це є проблема Львова. Бо Брюховичі належать до історичних населених міст України, занесених до цього списку постановою Кабінету міністрів України. Отже наше питання має вирішуватися на рівні Львова», – підкреслила юрист.

Вона більш детально зупинилася на проблемах населенного пункту, які призвели до знищення об’ектів рекреаційного призначенні і ландшафту Брюховичів.

«Порушення мають масовий характер. Це і проблема озера, яке незаконно засипають будівельними матеріалами. Це і незаконне виділення лісових масивів під окреме будівництво. Це і  відсутність нормальної школи, дитячого садочку і майданчиків. Натомість органи місцевої влади не намагаються вирішувати ці питання, а навпаки – своїми незаконноми діями фактично потурають вчиненню порушень у екологічній сфері», – наголосила Ярина Остапик.

Нагадаємо, перший підпал авто Юлії Лацик стався 4 грудня. У момент підпалу вона перебувала на сесії Брюховицької ради. Докладніше про скандальні рішення ради читайте ТУТ.

Удруге авто підпалили 13 грудня. 16 грудня пограбували будинок активістки.

14 січня невідомі підпалили авто Зеновія Лацика, батька Юлії Лацик.