Зокрема, про свою повагу і підтримку заявив колектив ЗАТ «Весна – Захід», основним видом діяльності якого є розробка та виробництво сучасного високоякісного одягу для жінок. «Викликає велике занепокоєння стан справ у розвитку промисловості. Концепція Львову як виключно туристичного центру значно звужує промисловий та підприємницький потенціал міста, - йдеться в листі до народного депутата. – Львову потрібні інвестиції, потрібні нові робочі міста. Від розвитку промисловості та підприємництва залежить подальший розвиток та економічна незалежність регіону. Ваша програма містить у собі вирішення всіх згаданих проблем та багато інших. Вважаємо, що Ваш досвід, професіоналізм та порядність у поєднанні з бажанням працювати для громади перетворить наше місто на одне з кращих, як в Україні, так і в Європі.»

Про свою підтримку і сподівання на вирішення культурних і соціально-економічних питань для мешканців Львова у разі обрання Петра Писарчука мером міста заявила і заслужена академічна капела України «Трембіта».

«Висловлюємо Вам свою підтримку, як людині, котра впродовж багатьох років своїми справами доводить, що може навести порядок у місті, пропонуючи конкретні рішення економічного та соціального відродження Львова та його мешканців,» - звернулася до народного депутата Асоціація «Львівський пасажирський транспорт». Рішення про підтримку кандидата в мери Петра Писарчука було прийнято на розширеному засіданні Ради Асоціації 29 вересня.

Найдостойнішим кандидатом на посаду міського голови Львова вважають Петра Писарчука і представники львівської медицини. Львівська обласна асоціація медичних сестер у своєму листі про підтримку висловила надію, що Петро Іванович здатен підняти престиж професії медичної сестри, зможе покращити умови праці медичних працівників середньої ланки, сприятиме збільшенню рівня оплати праці медиків.

«Довіра і підтримка людей – це той скарб, який не можна купити ні за які гроші. Ясна річ, що я щиро вдячний людям за підтримку і довіру. Тепер мені залишається робити все можливе і неможливе, щоб ці люди ніколи не були в мені розчаровані,» - коментує численні листи про його підтримку як кандидата в мери Петро Писарчук.

Нагадаємо, раніше про його підтримку заявили Львівська міська асоціація інвалідів, Громадська рада ветеранів Пасажирського вагонного депо «Львів», Громадська рада ветеранів ЛАЗу, Львівські осередки політичних партій «Єдність», «Єдина родина», «Партія промисловців і підприємців України».