Комітет підприємців Львівщини у Львові продовжує блокаду приміщення ДПА у Львівській області.
Сьогодні о 14.00 під стінами ДПА у Львівській області повинен був відбутись мітинг за участі прихильників відставки нинішнього керівництва ДПА у Львівській області на чолі з Мирославом Хом’яком. Проте бажаючих взяти участь у акції протесту прийшло зовсім небагато— близько 50 чоловік.
Як повідомив керівник Львівського координаційного центру підприємців Тарас Сосновський, блокада ДПА буде тривати доти, поки всі поставлені ними вимоги не будуть виконані. А це — негайна відставка керівництва податкової адміністрації та припинення тиску на її працівників під час виборчих перегонів.
Як повідомляло агентство, сьогодні працівники ДПА у Львівській області не змогли потрапити на роботу, через те, що з 06.00 представники Комітету підприємців Львівщини біля приміщення податкової у Львові розпочали акцію "Не допустимо фальсифікації і злочинів!"
Комітет підприємців Львівщини зі свого боку розповсюдив заяву, в якій вказано, що причинами для проведення цієї акції стали дії керівництва ДПА, спрямовані на фальсифікації виборчого процесу в регіоні, які були засвідчені впродовж першого і другого турів голосування. Всі подальші події свідчать про те, що керівництво ДПА і надалі продовжує цю практику, наголошується у повідомленні.
„Мета нашої акції не полягає в перешкоджанні роботи податкової служби, як це намагається зобразити керівництво податкової, мета нашої акції – сприяти забезпеченню порядку і законності на теренах нашого регіону”, ― наголошено у повідомленні.
Комітет підприємців Львівщини створений після виборів 21 листопада Спілкою підприємців Львівщини в підтримку народного президента Віктора Ющенка.