Як повідомив журналіст Вголосу, учасники акції тримають у руках плакати з написами  «Геолог Азаров знайшов золоту жилу в кишенях підприємців», «Стоп псевдореформам», «Країна бідних це – пальне для багатих», «Реформи Януковича – голод і холод», «Малому бізнесу Кабмін риє могилу! Може час готувати вила?».

Член координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу Ігор Гурняк розповів, що 25 квітня закінчився термін ультиматуму «Автомайдану». Тоді підприємці вимагали відставки уряду Азарова та відміни усіх антиконституційних законів, зокрема Податкового кодексу .

«Через невиконання цього ультиматуму, ми будемо створювати комітети громадського контролю за порушенням законодавства по цілій Україні. Також ми приступаємо до роботи щодо підготовки загальноукраїнського віча. Найголовніше зараз для всіх – навчитися захищати себе та свою сім‘ю, захищати свій бізнес», - сказав Ігор Гурняк.

В межах акції відбувся інтернет-міст між містами Сєвєродонецьк, Запоріжжя та Львів. Одночасно зі Львовом мітинг проходять у Чернігові, після обіду відбудеться акція протесту у Харкові, а завтра – у Хмельницькому.

«Зважаючи на намагання шляхом провокацій розділити Україну на кілька клаптів, які не можуть погодитися між собою, ми наголошуємо, що сьогодні в нас є єдина проблематика,  в нас є недієздатний уряд, який не може вивести країну з тої ситуації, в якій вона перебуває і ми демонструємо єдність регіонів», - зазначив Ігор Гурняк.

Він наголосив, що урядові структури в Україні абсолютно не дотримуються Конституції. Саме тому народ України, на думку Ігоря Гурняка, змушений взяти на себе функцію контролю за дотриманням Конституції.

«На жаль, сьогодні усе спілкування, що проходить між підприємцями та Кабміном, це як розмова сліпих з глухими. Коли ми говоримо, що сьогодні закрито близько 60 тисяч малих та середніх підприємств, величезний відсоток бізнесу здає нульову звітність, нам, як аргумент наводиться непідтверджена статистика про зростання ВВП. Варто тільки подивитися на наскільки погіршилися умови життя усіх сфер українського суспільства, відразу стає зрозуміло, що цей уряд не здатен вивести Україну з тої критичної ситуації, в якій вона зараз перебуває», - сказав Ігор Гурняк.