Про це вони повідомили сьогодні на пес-конференції, передає кореспондент «Вголосу»

Як пояснив голова ГО «Львівська асоціація малого бізнесу» Іван Кузик, під благородною метою, начебто, для облаштування благоустрою площі і створенням тут скверу, місцеві чиновники хочуть демонтувати існуючі на цьому місці МАФи. Йдеться про кіоски за адресою: проспект Червоної Калини, 105,107, 109-115, 121. «При цьому жодного проекту благоустрою наразі немає, а внаслідок таких дій 1000 осіб залишаться без роботи, які утримують свої сім’ї і сплачують у бюджет міста близько 1 млн грн в рік», - каже Кузик.

За його словами, на минулому засіданні сесії відповідний проект ухвали про перспективну схему розміщення МАФів, з якої вилучалося цих 27 кіосків, вдалося зняти з розгляду. На завтрашньому засідання, підприємці побоюються, що цей проект ухвали буде внесений в порядок денний сесії з голосу.

Загалом підприємці не проти створення скверу, але наголошують, що це можна поєднати. «Раніше міські чиновники просили нас долучитися до благоустрою території і ми давали свої кошти на це. В один момент людей просять долучитися до благоустрою, а в інший, під приводом  благоустрою знищують підприємницьку діяльність», – каже Іван Кузик.

Вони також зазначили, що ці МАФи не перешкоджають будівництву колії на Сихів. Підприємець Володимир Кульчицький не виключає: знищивши кіоски, ринок «Санта-Барбара», площу просто розчищають під якийсь торговий центр.

Якщо ж рішення про демонтаж таки буде ухвалене, підприємці готові судитися з мерією. Адже пояснюють, що деякі з цих МАФів мають договори оренди навіть до 2016 року. Окрім того, деякі підприємці торік за вимогою мерії змінювали вигляд своїх кіосків. Також вони додали, що більше тисячі людей, які користуються послугами цих МаФІв, підписали звернення на їх підтримку.