Володимир Зеленський під час своєї робочої поїздки на Донбас у суботу, 15 червня, відвідає Маріупольський металургійний комбінат, новий центр розмінування ДСНС і морський порт.

Маріупольський меткомбінат – це одне з найбільших підприємств України з повним металургійним циклом. Продукція комбінату експортується більш в 80 країн світу. Це містоутворююче підприємство, яке є одним з найбільших роботодавців і платників податків у місті Маріуполь. На комбінаті, в присутності Президента України буде підписаний договір про співпрацю з французькими партнерами, повідомляє «Сегодня».

Президент Володимир Зеленський також відвідає у Маріуполі новий центр розмінування ДСНС і морський порт. Маріуполь є прифронтовим містом. Розмінування територій в Азовському регіоні – одне з першочергових завдань. Під час відвідування порту Володимир Зеленський вийде на одному з суден в море.

А ввечері в центрі Маріуполя відбудеться фестиваль «Вільний Маруіполь». Він присвячений 5-річчю визволення міста від незаконних збройних формувань. Нагадаємо, що 13 червня 2019 року виповнилася п'ята річниця звільнення Маріуполя від банд проросійських бойовиків.

В рамках фестивалю очікується виступ Зеленського зі сцени. Серед артистів, які виступатимуть на концерті Скрябін, ТНМК, Моторола, Jery Heil, TAYANA.

Як писав «Вголос», перший свій візит в зону бойових дій новий Президент України здійснив 27 травня. Тоді Володимир Зеленський побував в Луганській області, де оглянув передові позиції військових Збройних сил України в Станиці Луганській і Щасті. Так, у Станиці Президент побував на передовій, зокрема в посту спостереження і бліндажах. Найближча позиція противника – за 400 метрів.