Сергій Ківалов збирається на вибори від 135-го мажоритарного округа Приморського району Одеси.

Про це повідомляється на сайті “Слово”.

Народний депутат, член “Опозиційного блоку” Сергій Ківалов піде на позачергові парламентські вибори. Одним з його “перших та головних кроків”, за його ж словами, стане прийняття нового законопроєкту “Про російську мову та мову національних меншин”.

Окрім того, Ківалов “з метою захисту УПЦ ” разом із Митрополитом Одеським та Ізмаїльським Агафангелом підписали меморандум про створення першого в Україні Центру юридичного захисту УПЦ.

Сергій Ківалов відомий тим, що під час президентських виборів 2004-го, будучи головою ЦВК, брав участь у фальсифікаціях.

За це отримав прізвисько “Підрахуй”.

Сергій Ківалов разом із Андрієм Портновим був ідеологом судової реформи 2010 року. Експерти зазначали, що судова реформа 2010 року здійснювалася в умовах повного домінування Януковича у політичній системі України в дуже стислі терміни та кулуарно.

18 січня 2018 року був одним із 36 депутатів, що голосували проти закону про визнання українського суверенітету над окупованими територіями Донецької та Луганської областей.

Як писав “Вголос”, київський апеляційний суд провів засідання щодо розгляду апеляції на вирок колишньому президенту Януковичу.