Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат, радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

«В результаті вибуху міни на окупованій території України в Луганській області, загинув співробітник місії ОБСЄ, громадянин Великобританії, Джозеф Стоун. Також в результаті вибуху була контужена громадянка Німеччини Іва Гнелін.

За наявною інформацією вона доставлена ​​в лікарню міста Луганська та їй надано медичну допомогу. Життя Джозефа врятувати не вдалося.

Трагедія сталася на окупованій частині території України, тому наші правоохоронні органи природно не будуть допущені до проведення об'єктивного розслідування окупаційною адміністрацією», – написав Геращенко.

Він також додав, що вочевидь співробітники моніторингової місії ОБСЄ стали жертвами масштабного мінування окупованих територій бойовиками. Геращенко резюмував, що не здивується, якщо у випадку доступу до розслідування трагедії співробітників Місії ОБСЄ, то може виявитися так, що громадянин Великої Британії був убитий в результаті міни випущеної на якомусь російському військовому заводі пару років тому.