Засідання позачергової сесії Львівської облради. Всі мовчать і кажуть, що усе добре. Замовчування інфи приховують пальці (див. фоткі) на вустах регіональних політиків і регіонних міністрів.

Психологам би було тут над чим попрацювати. Над жестами присутніх високо посадовців. Кузьмук освідчується в любові до Ющенка та жовтого фосфору. Це така стилістична фігура. Робити компліменти загадковості своєї дружини, через протиставлення її цілодобовим пізнанням вищезгаданого фосфору.

Шуфрич не збирається йти у відставку. Він схожий на Чебурашку з чегеварним шрамом. Солдафон Кузьмук – на крокодила Гену. Олійник, зі своїм буддистським спокоєм – на плюшеве ведмежатко Бо-Бо. П'ятак – відчувається героєм. Але він скромний.

Шкіль – ніяк не може врубатись в тему розмови, або ж робить такий вигляд. Горинь – проявляє риси авторитарного управління. Сеник – за кордоном, йому повідомили, що ситуація в Ожидові нормальна.

Новоженець традиційно грузить Олійника. Унпісти в перших рядах, і самі розумні. Курпіль, щось натхненно пише. Певне, статтю в "Високий замок". Вирішив згадати молодість під час депутатських канікул. Всі інші, як декорації цього цирку з фосфорним жонглюванням.

В головах лише одне – не бовкнути чогось лишнього про голих королів своєї і чужої підсвідомості.