Про це йде мова у заяві прес-служби Волинської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», текст якої є у розпорядженні власкору Вголосу.

«На деяких сайтах та в засобах масової інформації Волинської області опубліковано звернення Народних депутатів України, членів фракції «Батьківщина» Степана Івановича Кубіва та Василя Степановича Пазиняка на підтримку кандидата до Волинської обласної ради від партії «УДАР» –Олександра Лазорка.

Дані заяви не відповідають позиції партії ВО «Батьківщина» щодо узгодження єдиних кандидатів по виборах в тому числі і до Волинської обласної ради між опозиційними силами і є вираженням їх особистої позиції.

Волинська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» підтримує єдиного узгодженого кандидата від опозиційних сил на виборах до Волинської обласної ради по виборчому округу № 37, представника партії ВО «Свобода» – Святослава Юрійовича Боруцького», - зазначається у заяві Волинської обласної організації ВО «Батьківщина».

Зазначимо, що напередодні у волинських ЗМІ були масово розтиражовані звернення до лучан народних депутатів Степана Кубіва та Василя Пазиняка, в яких вони закликають підтримати на виборах до Волинської облради ставленика групи «Приват» Олександра Лазорка.