Нові скандали із кандидатами в нардепи від партії «Слуга народу» набирають обертів. Цього разу інцидент стався на 148-му окрузі на Полтавщині.

У місті Лубни балотується Анастасія Ляшенко. Проти неї виступили представники команди Зеленського. На сторінці у Facebook вони опублікували відеозвернення, в якому звинуватили Ляшенко у тому, що вона в першому турі виборів підтримувала Ігоря Смешка.

За словами активістів, людина, яка балотується від «Слуги народу» і заявляє про підтримку президента, раніше робила зневажливі заяви щодо Зеленського.

Також Анастасія Ляшенко співпрацювала в минулому з одіозними нардепами та регіоналами. У зверненні вказано, що найближчим часом активісти направлять в офіс партії відповідне письмове звернення.

Аналітична записка щодо Анастасії ЛяшенкоАнастасія Ляшенко, що заявила про балотування на дочергових парламентських виборах від команди діючого Президента Володимира Зеленського, партії “Слуга народу”, є засновником і головним редактором газети “Спільна справа”, яка з першого дня створення працювала як піар-інструмент ексдепутата, члена партії “Відродження” Володимира Пилипенка.У 2012-2013 роках активно брала участь в агітаціях за Партію регіонів і її піар-супроводі.Напередодні виборів Президента України опублікувала у соціальній мережі Фейсбук пост(“Немає за кого голосувати, один барига, інший клоун, я поїхала на картошку”), зазначену публікацію згодом видалила.Не брала участь в роботі ЗЕ-команди в Лубнах, про що свідчать відеозвернення від ЗЕ-команди міст Лубни та Хоролу.На виборах Президента-2019 підтримувала кандидата Смєшко, публікувала відповідні пости на своїй сторінці у мережі Фейсбук, які були нею видалені.В інтернеті та на її сторінці у Фейсбук є очевидні ознаки зачистки інформації.Фігурує в низці скандалів місцевого рівня. Має репутацію ексцентричної та скандальної особи.Отже:1. Зазначена особа має негативну репутацію, її висування дискредитує партію та викличе хвилю обурення, особливо від прихильників Президента та команди волонтерів, яка працювала на його перемогу.2. Враховуючи, що на окрузі вже висунулись три досить потужні конкуренти (- Іщейкін Костянтин, діючий народний депутат від 148 округа, представник БПП, роздає велосипеди виборцям і вже витрачає десятки тисяч доларів на місцеву пресу та наружну рекламу, проводить зустрічі з виборцями, його громадська приймальня знаходиться в приміщенні мерії, головою громадської ради якої є А.Ляшенко;- Лінчевський Ігор, який вже приступив до агітації і найперший висунувся на дочасні вибори, має мережу білбордів, з достовірних джерел відомо про наявність ресурсу, який він запланував виділити на виборчу кампанію, має підтримку Ігоря Мосійчука, який є уроженцем міста Лубни; – Кобзар Артур Анатолійович від партії “Голос”, має фермерський бізнес на території округу, 1990-го року народження, співпрацює з організацією ЧЕСНО, має розгалужену мережу громадських організацій, з достовірних джерел відомо, що має ресурс, який витрачатиме на виборчу кампанію), тож є всі підстави вважати особу непрохідною кандидаткою на зазначеному окрузі №148, а також є ознаки того, що її намагаються використати як технічного кандидата задля перемоги представника БПП.ЗЕ-команда міста Лубни#зекоманда Зе! Команда. Партія «Слуга народу». Полтавська область-Україна. Слуга Народу – Команда Зеленського у Києві Слуга Народу Партія "Слуга Народу" #зробимопарламентські Зеленский – "Слуга Народу" Дмитрий Разумков

Опубліковано Вячеславом Плескачовим Четвер, 13 червня 2019 р.