„Підвищення пенсій – PR-хід, розрахований на те, щоб підкупити і обдурити виборців”, — відзначив сьогодні під час прес-конференції народний депутат України Олександр Чорноволенко.
„42 млрд. – це гроші , які у пенсійному фонді прогнозуються на наступний рік, і так званої допомоги, тобто тих підвищених пенсій. А для того, щоб виплатити підвищені пенсії на протязі наступного року, потрібно 50 млрд. Тобто 8 млрд. немає, і їх немає ні в пенсійному фонді, ні в бюджеті”, — сказав Олександр Чорноволенко.
Олександр Чорноволенко наголосив на тому, що „якщо президентом стане Ющенко, він найде ці гроші, а якщо президентом стане Янукович – вважайте, що людей обдурили”.
За словами Олександра Чорновленка, виборча кампанія розрахована на найбільш незахищені і найбільш неосвічені верстви населення.
Він зауважив, що „підкуп спрацював в основному на півдні України. Наприклад, багато людей, які підтримували лівих, після отримання надбавок, віддали свої голоси Януковичу. Це яскравий приклад підкупу під час виборчої кампанії”.
Олександр Чорноволенко зазначив, що „як у Харківський і Херсонській областях, так і у Львівській, я не чув і не бачив жодної людини, яка б підтримувала Януковича”. На його думку, єдина різниця між електоратом східної та західної України полягає у тому, що на сході люди залякані.
Сьогодні у Львові відбулась прес-конференція народних депутатів України, Геннадія Удовенка, Петра Олійника, Богдана Костинюка, Олександра Чорноволенка, Ярослава Кендзьора та Романа Ткача.