Пілоти німецького авіаперевізника Lufthansa заявили, що страйк, який спочатку мав тривати лише 24 години, але був подовжений на день, не припиниться і на третій день, у п'ятницю, 25 листопада. Про це 23 листопада заявила профспілка Vereinigung Cockpit, яка представляє інтереси пілотів, повідомляє «DW».

У заяві на сайті профспілки зазначається, що страйк у п'ятницю зачепить лише короткомагістральні рейси перевізника. Відмова пілотів виходити на роботу в середу та четвер стосувалася також і далекомагістральних польотів. За два дні страйку перевізникові вже довелося скасувати близько 1800 рейсів, на яких планували летіти більше 215 тисяч осіб. Представники профспілки закидають компанії, що вона не виступає із адекватними зустрічними пропозиціями у суперечці довкола оплати праці пілотів.

Як відомо, профспілка вимагає збільшити оплату праці 5400 пілотів загалом на 22 відсотки за п'ять років, рахуючи від 2012 року. Lufthansa ж пропонувала 2,5 відсотка збільшення за шестирічний період, до 2019 року. Від початку року вартість акцій компанії впала на 13 відсотків, вказує агентство Bloomberg, на тлі скасування більше 16 тисяч рейсів у 2014-2015 роках через страйки та конкуренцію з лоукостерами.