Народна депутатка від "Голосу" Наталія Піпа підбурила мешканців міста Винники, що під Львовом, на протест проти спорудження дитячо-юнацького спортивного табору на місцевому озері. Громада зібралася, проте в результаті підтримала не депутатку, а мецената цього будівництва — Григорія Козловського. Після цього Піпа втекла з місця зустрічі.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу НТА.

У суботу, 2 травня, мешканці Винників зібралися на зустріч поблизу Винниківського озера, де вже два роки триває будівництво дитячого табору. Прийти туди громаду напередодні закликала депутатка Наталія Піпа, яка намагається заблокувати будівництво. Поспілкуватися з місцевими мешканцями вирішив і меценат проекту, депутат ЛМР Григорій Козловський. Винниківчани висловили Козловському свої побоювання щодо будівництва та в результаті дійшли із ним згоди.

Аж під кінець зустрічі на білому бусі "Мерседес" приїхала і сама народна обраниця Наталя Піпа. До громади, яку вона сама й скликала, депутатка не вийшла. А побачивши на місці Козловського — почала тікати. Втім, депутат встиг увімкнути камеру та записати на відео розмову з Піпою.

Козловський запросив Піпу зустрітися з місцевими мешканцями та оглянути будівництво. Депутатка ж у відповідь заявила, що має невідкладні справи, та пригрозила бізнесменові правоохоронними органами.

Крім того, у мережі "Фейсбук" депутатка запускає платну рекламу своїх начебто "викривальних" дописів :

Нагадаємо, віднедавна народна депутатка від "Голосу" Наталія Піпа почала влаштовувати акції протесту та розгортати кампанію в ЗМІ з метою заблокувати будівництво дитячо-юнацького спортивного табору на Винниківському озері.

Піпа визнає, що будівництво є абсолютно законним, проте з якихось причин продовжує проводити протести. Тим часом журналісти встигли спіймати депутатку на низці афер, пов'язних із протестами проти будівництва. Більше про це — читайте у статті: Аферистка зі стажем