Колишній генеральний прокурор Святослав Піскун заявляє, що ще не визначився, до якої політичної сили йому приєднатися у разі, якщо він остаточно вирішить займатися політикою. 

Про це він заявив сьогодні журналістам у Києві під час перерви у судовому засіданні Шевченківського районного суду столиці, який розглядає його скаргу на ууаз Президента про звільнення з посади генпрокурора.

За словами ПІскуна, "це точно не "Пора". З комуністами, думаю, комфортніше. Це фракція (мається на увазі парламентська фракція КПУ), яка завжди права. Вони все завжди роблять правильно. Вони праві!".

Він нагадав, що "у Росії колишній генпрокурор пішов до комуністів…". Розмірковуючи, як вчинити у разі, якщо він вирішить надалі займатися політикою, ПІскун сказав, що не знає, що він особисто може запропонувати політикам, а тому більше бачить себе помічником чи консультантом того чи іншого політичного діяча.

Разом з тим, екс-генпрокурор вважає, що новий склад парламенту, який буде обрано у березні 2006 року, "вирішуватиме долю України не на 5, а на 100 років".

Відповідаючи на запитання, чи буде він святкувати річницю Помаранчевої революції, Піскун сказав, що обов'язково це зробить і, зокрема, прийде на майдан Незалежності.

УНІАН