Справа про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе буде передана до суду наприкінці липня, а справа глави Донецької облради Бориса Колесникова - наприкінці червня.
Про це заявив генеральний прокурор Святослав Піскун у бесіді з журналістами у вівторок. Генпрокурор сказав, що для передачі в суд справи Гонгадзе необхідно дочекатися експертизи тіла журналіста, а в справі Колесникова все залежить від того, як швидко глава Донецької облради ознайомиться з матеріалами справи.
Відповідаючи на запитання про те, хто займається розшуком колишнього начальника департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексія Пукача, Піскун сказав, що "6 квітня заступник генпрокурора Роман Шубін відправив у МВС доручення про розшук Пукача".

У той же час, Піскун повідомив, що проживаючий у Чехії бізнесмен українського походження Володимир Болданюк найближчим часом передасть до Генпрокуратури весь архів записів екс-майора держохорони Миколи Мельниченка. За його словами, місяць назад Генпрокуратура звернулася до Болданюка із проханням передати їй цей архів і дістала згоду. Відповідаючи у вівторок у бесіді з журналістами на питання про те, чи той це архів, у якому втримуються записи після 16 вересня 2000 року (після зникнення Гонгадзе), Піскун відповів ствердно. Наприкінці травня Піскун заявляв, що кримінальна справа за фактом вбивства журналіста Георгія Гонгадзе знаходиться в завершальній стадії й залишається "вирішити тільки три моменти".

Генпрокурор відзначив, що перший момент - це затримання колишнього начальника департаменту кримінальної розвідки МВС України Олексія Пукача. "Було б добре, якби затримали Пукача", - сказав Піскун, підкресливши, що ця затримка значно скоротить строки розслідування справи. Другий момент, за словами прокурора, - це дача свідчень екс-майором держохорони Миколою Мельниченком, (пізніше глава СБУ Олександр Турчинов повідомив про досягнуту домовленість, що Мельниченко дасть свідчення Федеральному бюро розслідувань США)" Третім моментом, сказав Піскун, є необхідність проведення експертизи тіла Г. Гонгадзе.

Українська правда з посиланням на Інтерфакс-Україна