Громадський комітет національної безпеки України глибоко стурбований наявністю ознак злочинів в діях генерального прокурора України Святослава Піскуна.
“На сьогодні слідчими органами уже визнана автентичність аудіозаписів телефонних розмов і порушено кримінальну справу за фактом прослуховування розмови Піскуна і Дж.Гербста. Обидва аудіозаписи телефонних розмов містять інформацію, яка свідчить про грубе порушення Піскуном чинного законодавства і вчинення дій, що містять ознаки злочинів. Зокрема запис розмови генпрокурора з послом США містить ознаки державної зради”, стверджується в заяві Комітету Нацбезпеки.

У зв’язку з вищезгаданим комітет вважає, що перебування Піскуна на посаді генерального прокурора України становить загрозу національній безпеці держави. Його діяльність на високому державному посту знищує досягнення “помаранчевої революції” і компрометує державну владу. Щоб уникнути загрози інтересам Української держави, Громадський комітет національної безпеки України вимагає відставки Піскуна з посади генерального прокурора України.

forUM з посиланням на УНІАН