Під час наради з керівниками правоохоронних органів Генеральний прокурор доповів Президентові України про закінчення першого етапу слідства у справі Гонгадзе. Про це повідомила прес-служба Президента.

Після ознайомлення підозрюваних з матеріалами слідства справу буде передано до суду, повідомляє прес-служба.

Нагадаємо, що раніше генпрокурор Святослав Піскун казав, що справу у липні передати до суду ГПУ може не встигнути, через те, що обвинувачені не встигнуть ознайомитися з 60-ма томами цієї справи.

Нагадаємо, що у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе звинувачують Миколу Протасова і Валерія Костенка. Вони перебувають під вартою. Затримали підозрюваних 1 березня.

За словами Піскуна, ще один обвинувачений перебуває на підписці про невиїзд і четвертий - в розшуку. "Два полковники, третій теж офіцер, а четвертий - це екс-начальник департаменту зовнішньої розвідки МВС України Олексій Пукач, який зараз перебуває в міжнародному розшуку", - заявляв Піскун.

Люди, затримані за підозрою в скоєнні вбивства Гонгадзе, за інформацією ГПУ, зізналися в скоєнні злочину ще під час пред’явлення їм обвинувачення - через десять днів після затримання.

proUA