Про це повідомляється на сайті Ліберал-демократичної партії Росії.

Як йдеться у повідомленні, керівник фракції ЛДПР в ГД Володимир Жириновський, Заступник Голови Держдуми Ігор Лебедєв і депутати ЛДПР Михайло Дегтярьов, Олексій Діденко та Ярослав Нілов внесли на розгляд Парламенту законопроект про встановлення нової пам'ятної дати – «Дня возз'єднання російських земель», відповідної дню підписання договору про входження в РФ двох нових суб'єктів: Республіки Крим та Севастополя.

«Дану подія за історичною значимістю можна порівняти з рішенням Переяславської Ради 18 січня 1654 про об'єднання території Центральної і Південно-Східної України з Російським Царством», – повідомляється в пояснювальній записці.

«Абсолютна більшість кримчан проголосувала на підтримку возз'єднання наших народів. Таким чином, результати референдуму анулюють трагічне рішення колишнього керівництва країни, яким приєднано Крим до України», – йдеться у повідомленні ЛДПР.

«Входження Криму до складу Росії стало гарантією непроникнення на Кримську землю криміналітету і ультранаціоналістів, які орудують в інших частинах України, забезпечення прав громадян на вільне використання російської мови, запобігання введення в Крим військ НАТО і руйнування республіканської економіки через підписання самопроголошеним урядом угоди про асоціацію з Євросоюзом», – зазначають депутати.