Про це 6 червня 2018 року з трибуни парламенту заявив народний депутат-свободівець Андрій Іллєнко, інформують у прес-службі політсили. 

Як зазначає націоналіст, депутати від «Свободи» зібрали 151 підпис народних депутатів, які закликають Голову Верховної Ради Андрія Парубія включити до порядку денного законопроекти №0001-1 (Проект Закону про денонсацію Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та Протоколу до неї) і №1112 («Про повернення капіталів, що перебувають та зареєстровані в Республіці Кіпр, офшорних зонах та інших юрисдикціях, звільнених від подвійного оподаткування, або тих, що мають пільговий режим оподаткування»).

«Після розгляду питання щодо Антикорупційного суду ми вимагаємо поставити до порядку денного зазначені законопроекти. Владі та депутатам пора виконувати взяті на себе зобов'язання. Антиолігархічний пакет докорінних перетворень єдиний зможе вивести Україну з кризи», – заявив  Андрій Іллєнко.

 

«Вголос»