Про це розповів директор департаменту «Євро 2012» Олег Засадний, повідомила прес-служба Львівської міськради.

Оскільки дорожнє покриття на просп. Свободи не пошкоджене, кошти місто використає для озеленення просп. Свободи, реконструкцію пішохідних доріжок та входу до Оперного театру.

«Наша мета – залишити просп. Свободи у кращому стані, ніж він був. Якщо залишиться бюджет, ми зможемо зробити більше. Оскільки кошти, які прийшли від УЄФА, спрямовані на інфраструктуру, ми максимально зацікавлені, щоб використати їх для інфраструктури, щоб місто залишилося ще гарнішим», - зазначив директор департаменту «ЄВРО 2012» Олег Засадний.

Для відновлення та реконструкції пошкоджень буде сформована експертна комісія із представників НУ «Львівська Політехніка», Оперного театру та управління капітального будівництва, Галицької районної адміністрації. До кінця наступного тижня у планах – написати технічне завдання на проведення тендеру. Роботи, найімовірніше, почнуться з вересня. Перша частина коштів уже надійшла у червні, а наступна частина траншу надійде в серпні.

«Наш пріоритет – площа перед Оперним. Гранітна плитка і піщаник на вході вже у трагічному стані. Хоча це і не входить у проект, який робило ЛКП «Агенція з підготовки Львова до «ЄВРО-2012», але ми це зробимо як наш внесок у розвиток Оперного театру. І гранітна плитка, і бруківка на пішохідній алеї – звичайно, що ми будемо замінювати її обов’язково. Розуміючи, що це один з наших основних культурних об’єктів, ми будемо максимально старатися долучитися до цієї території, щоб гості міста і львів'яни, коли заходять до Оперного театру, бачили, що Євро дало користь не тільки футболу, а й Опері», - розповів Олег Засадний.