За тиждень у Дніпропетровську госпіталізували більше ніж 200 поранених. Основна їхня частина – бійці, які обороняли Донецький аеропорт, пише LB.ua.

«Хлопці там (на передовій – ред.) стоять просто живим щитом. Якби ми пішли в наступ, ми б їх змели. Ми нашою групою просунулися на 2 кілометри, однією ротою, а якби це зробили по всьому фронту, вони б уже були в Росії всі. Напевно, командування чогось чекає, вичікує, можливо, не вистачає сил, щоб наступити по всьому фронту, а та сторона посилюється постійно», – розповідає український військовий, який спочатку був добровольцем із «Донбасу», а опісля – добровольцем однієї з бригад ВСУ. Імені свого та номер підрозділу він просить не називати, бо боїться за здоров’я батьків.

Боєць розповів, що в Донецькому аеропорту він провів лише годину. Але цього було достатньо, що зрозуміти: технічно ворога оснащено краще за нас. У зоні бойових дій це зрозуміло всім, каже він.

«Потрібно не пропускати «гуманітарні конвої» з Росії, перекрити кордон будь-якими способами, точкою «У», не знаю, будь-чим, щоб ніхто не зміг сюди пролізти, тоді вони швидко здадуться. У нас дуже мало хорошої техніки, тільки та, яка з капремонту, і то не факт, а так техніка в жахливому стані. У них обстріли посилюються після кожного російського «гумконвою», – каже він.

Як писав «Вголос», у Росії вже формують 12 «гуманітарний конвой» для Донбасу.