Про це повідомила PR менеджер ТОВ «Альянс Маркет» Олена Обухівська.

«Це були не миші, а пацюки із довгими хвостами. Про їх походження - поки не відомо, їх відвезли на експертизу.  Коли громадський активіст випустив їх у супермаркеті - усім було дуже весело спостерігати. Але процес вийшов з-під контролю. Єдина людина, яка власноруч намагалася їх відловити - була старший продавець відділу бакалії Тетяна Білик. Вона першою зрозуміла, що пацюків потрібно оперативно ізолювати від продуктів харчування, особливо з відділу, де продаються крупи. Стався прикрий випадок - пацюк її вкусив. У поліклініці жінка здала аналізи і зараз чекає на результати, адже існує серйозна підозра на захворювання, яку переносять пацюки. Ми всім колективом тримаємо за неї руки, щоби все обійшлося», – прокоментувала вона.

«Запевняємо, що спеціальні служби провели комплекс заходів із дератизації. В супермаркеті знову чисто та комфортно.  Акція із пацюками (а не із мишами, як про це говорив активіст та підхопили ЗМІ) пройшла справді ефектно. А про ефективність - нехай розсудять прості люди», – додала Обухівська.

У компанії засудили акцію. Відповідний реліз «Арсен» розіслав у ЗМІ.

«Ми глибоко здивовані діями активістів, які увірвалися в магазин та випустили мишей. Ми закликаємо їх думати та осмислювати власні дії. Адже супермаркет – це місце, де знаходяться продукти харчування, сюди приходять покупці із дітьми, не говорячи вже про те, що це зухвале і свідоме  порушення санітарних норм», – повідомив операційний директор ГК «Альянс Маркет» Ігор Новоставський.

За його словами компанія уже розробила стандарт візуалізації, який регламентуватиме процес маркування російських товарів.

«Вже найближчим часом ми власними зусиллями та за власний кошт надрукуємо макети та відмаркуємо усі товари. Хочемо наголосити, що у нас – великі супермаркети, тому для цього потрібний час», – зазначив Новоставський.

Нагадаэмо, що вчора активісти Економічного бойкотного руху випустили в торговому залі супермаркету «Арсен» у Львові 46 гризунів на знак протесту проти продажу російських товарів. Координатор ініціативи Олег Радик запевняв, що це миші.