«У нас купують бинти, перекис водню, оскільки полетіли вікна. І заспокійливі купують: валер'янку, пустирник, корвалол, оскільки у всіх стрес», — сказала співробітниця однієї з аптек міста Копейськ.

При цьому вона зазначила, що цей випадок став для жителів повною несподіванкою.

«Ніхто нас не сповіщав про це явище, я подумала, що вибухнув газ. А потім коли вийшла на вулицю, побачила в небі великий червоний слід», — додала вона.

Крім того, за її словами, зараз батьки забрали всіх дітей зі шкіл і дитячих садків, а жителів міста відпустили з роботи.

«З новин ми чули, що підвищений радіаційний фон, і бажано закрити вікна і сидіти вдома», — сказала співрозмовниця агентства.

Завідувач аптеки «Здоров'я» в Челябінську Галина Костіна розповіла, що населення стало запасатися серцевими препаратами та заспокійливим.

«В основному зараз до нас ідуть сердечники, які бояться залишитися без ліків на вихідних. Люди злякалися, тому дорогою додому купують заспокійливий препарати: пустирник, валер'янку, корвалол, кардіомін та інші. Населення боїться, що раптом доведеться не виходити на вулицю кілька днів, того й запасається ліками», — сказала вона.

За словами Костіної, зараз деякі жителі міста ходять у медичних масках.

В одній з міських аптек Южноуральська агентству повідомили, що у них також зараз користуються попитом бинти, вата, перекис водню, йод, а також заспокійливі засоби на рослинній основі.

Нагадаємо, що в Челябінській області Росії сьогодні зранку впав метеорит. В результаті падіння уламків космічного об'єкта постраждали вже близько 500 осіб, серед них є діти.

Експерти стежать за радіаційним фоном на території регіону.

Джерело: РИА Новости