Жвавіше матч розпочали господарі. Саме вони з перших хвилин зустрічі заволоділи ініціативою. Мабуть, боялися допустити ті ж помилки, що у грі з криворізьким «Кривбасбаскетом». Влучним кидком з периметра Васільєвіч розпочав відрив своєї команди. Ефектним слем-данком його підтримав Леонід Стефанишин. Утім, відірватися від суперника у рахунку команді Желько Лукаїча не вдалося. Калпеппер та Мур швидко довели, що у запорізькій команді місце легіонерів займають не випадково. Саме вони вдвох найбільше долучилися до того, аби на першу перерву у матчі гості пішли лідерами – 19:15. Варто відзначити, що підопічним Кирила Большакова вдалося закрити одного з лідерів львівської команди Владана Вукосавлєвіча. Центровий львів’ян не справлявся з захистом суперника.

У другій десятихвилинці команди боролися на рівних. Як тільки господарі паркету впритул наближалися до суперників, гості одразу відновлювали свою перевагу у рахунку.

Ключовою у другій 10-ти хвилинці виявився вихід Ярослава Зубрицького. Саме ветеран львівського баскетболу, влучивши з периметра, зрівняв рахунок 32:32, а у наступній атаці взагалі вивів свою команду вперед – 35:32. До завершення періоду команди обмінялися вдалими атаками і на велику перерву пішли за рахунку 40:37 на користь галичан.

Після перерви прокинувся Вукосавлєвіч. Владан згадав яку гру від нього очікують вболівальники і почав втілювати її у життя. Вдала гра центрового львів’ян не могла не тішити. Дії Вукосавлєвіча стали ефективними під обома щитами. Його підтримали Васільєвіч та Лі.

У гостей найбільше старався зірковий легіонер Ренді Калпеппер. Його найчастіше партнери виводили на снайперську позицію для завершення атак. Попри це, у нього гра вдавалася лише з перемінним успіхом. Натомість успішні дії у нападі підопічні Желько Лукаїча підтверджували у захисті. Результат праці баскетболістів львівської команди не заставив довго чекати – 69:59.

«Сталевари» рук не опустили. Запоріжани хоч і розуміли, що відіграти таку відстань у команди, що нащупала свою гру, буде непросто, однак за неї таки взялися. Навіть коли Іван Шкурупій, забивши слем-данк, зробив рахунок 80:67, гості продовжували вірити у те, що з західного турне можна бодай з чимось повернутися.

Здавалося, начебто перемога у «Політехніки-Галичини» уже в кишені, однак без нервового завершення для львівських вболівальників не обійшлося. Рибалко, Вернер, Калпеппер та Гуїн почали успішно бомбардувати кошик суперника «трюльниками», після чого у матчі настало гаряче. Тактика вимушеного фолу у команди Кирила Большакова давала дивіденди, однак не такі, як цього хотіли гості. Вукосавлєвіч та Іконіч у відповідальний момент з лінії штрафних не підвели, після чого стало зрозуміло, що перше коло чемпіонату львівська команда завершить на високому третьому місці.

Поперду у львів’ян ще багато ігор, то ж побажаємо нашій команді як мінімум такого ж результату після завершення наступних кіл та чемпіонату в цілому у сезоні. Перше коло чемпіонату показало, що такі мрії та бажання їм цілком під силу.

«Політехніка-Галичина» - «Ферро-ЗНТУ» - 93-88 (15:19, 25:18, 29:22, 24:29)

«Політехніка»: Вуко (22+7підб+3передачі), Мітчел (15+6передач+4підб), Шкурупій(14+7підб), Васільєвіч(11+7передач+3підб+3перехоплення), Лі(11+5підб+4перехоплення+2передачі), Стефанидин(7+7підб), Іконі(7), Зубрицький(6)
«Ферро»: Калпеппер(22+5підб+4передачі+3перехоплення), Гуін(17+3підб), Вернер(16), Мур(14+8підб), Рибалко(9), Буцький(5+8передач)