Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження житлово-будівельному кооперативу "Північна околиця" для зведення комплексу багатоповерхівок на вул. Щурата у м. Львові.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання Виконавчого комітету Львівської міської ради у п'ятницю, 12 лютого.

Досі громадськість намагалася заблокувати це рішення через сумнівні наміри забудовника. Однак, після того, як він пішов на поступки та підписав меморандум із зобов'язанням створення соціальної інфраструктури в районі, будівництво дозволили.

Компанія, зокрема, зобов'язалася почати забудову території з розширення дороги для цього району, зведення дитячих садочків, спортивних і рекреаційний майданчиків. Як зазначив секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак, у разі, якщо забудовник відступить від своїх зобов'язань - наданій йому містобудівні умови скасують. Контроль за дотриманням домовленостей поклали на головного архітектора міста Антона Коломєйцева.

Пряму трансляцію засідання Виконавчого комітету проводив Телеканал НТА:

Нагадаємо, попередній склад Виконавчого комітету Львівської міської ради на чолі з міським головою Андрієм Садовим, попри втрату своєї легітимності після обрання нового складу ради, декілька разів впродовж останніх трьох місяців намагався видати дозволи на цю забудову. Втім, громадськість, депутатський корпус і ЗМІ всіляко перешкоджали цьому, вимагаючи від чиновників врахувати думку мешканців мікрорайону та гарантувати розвиток необхідної соціальної інфраструктури на цій території.

На засіданні Львівської міської ради 4 лютого депутати затвердили новий склад Виконавчого комітету. За цей час забудовник погодився піти на поступки громаді, відтак уже легітимний виконком зміг ухвалити відповідне рішення.